Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Šachisté v okresním kole třetí

17.1.2019

     Okresní kolo přeboru družstev škol v šachu Havlíčkova Brodu se uskutečnilo ve středu 16. ledna v hotelu Slunce.
     Prezentovalo se 24 přihlášených škol (družstev) ve třech kategoriích, což je v rámci Kraje Vysočina největší počet zúčastněných. Naše družstvo ve složení Vojta Zvolánek, Bětuška Zvolánková, Matyáš Frühbauer, Štěpa Holas a Marek Doležel spadalo do I. kategorie. V této kategorii bylo přihlášeno 10 škol, hrálo se na 9 kol a sbíraly se body za každý vyhraný zápas.
     Našim reprezentantům se podařilo nasbírat 26 bodů, a tak skončili na krásném (leč nepostupovém) 3. místě. Na postup do kraje nám chybělo pouhých 1,5 bodu.
     Radost slavili naši bývalí žáci, kteří v "barvách Havlíčkovy Borové" ve starší kategorii obsadili 2. místo. Postup do kraje vybojovali Tomáš Benc, Jenda Kubát, Matyáš Sláma a s nimi Deniska Bruknerová z Borové. 
     Okresního kola se účastnil i Štěpán Zvolánek, také náš bývalý žák, a i ten se mohl radovat z postupu do krajského kola, neboť jeho gymnázium obsadilo ve starší kategorii 1. místo.
     V nejstarší kategorii měla Oudoleň též zastoupení, a to v Tomášovi Bačkovském a v Tomášovi Blažkovi, kteří hrají za TJ Sokol Oudoleň.'
     Všem postupujícím gratulujeme a našim nejmladším děkujeme za hezkou reprezentaci školy i obce. Kateřina Chvojková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
16

Historie anket

Náhodné foto

Návštěva Policie ČR v Chotěboři

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více