Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětský klub - poděkování

23.1.2017

Do vánoční nadílky zbývá ještě dost času, ale naše škola dostala dva velké dárky už na podzim - od listopadu je vstup do školy zabezpečen tzv. videovrátným a školáci mají k dispozici novou třídu - dětský klub.

Klub vznikl v půdním prostoru nad obecním úřadem. Krásná světlá místnost je vybavena pěkným nábytkem, nechybí ani hry, knihy, hračky, výtvarné potřeby, hudební nástroje, vše, co potřebují děti ke smysluplnému trávení volného času odpoledne do doby, než se vrátí rodiče ze zaměstnání.

Za zabezpečení školy a nově vzniklý klub bychom chtěli touto cestou poděkovat představitelům obce, protože bez jejich vstřícnosti a zájmu o školu by se toto neuskutečnilo. Vážíme si toho, jak náš zřizovatel Obec Oudoleň naši školu podporuje.
Děkujeme tímto také pracovnicím obecního úřadu paní Zelenkové a paní Ondráčkové za práci se získáním dotace a s jejím čerpáním a paní učitelce Stehnové za to, že navrhla a zařídila vybavení klubu. Dagmar Losenická

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Okresní kolo hry Plamen v Chotěboři

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více