Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Soutěž "O nejkrásnější velikonoční vajíčko" - úspěch základní školy

22.5.2012

KZM Přibyslav, ve spolupráci s akční skupinou ŽENY MAS Havlíčkův kraj uspořádalo v dubnu putovní jarní výstavu spojenou se soutěží „O nejkrásnější velikonoční vajíčko“, která byla ukončena 20. dubna 2012.

Sešlo se celkem 25 vystavovatelů a navštívilo ji více jak 500 návštěvníků, kteří odevzdali, „tomu svému vajíčku“, 484 platných hlasů. Protože se soutěže zúčastnili malí i velcí vystavovatelé, bylo organizátory rozhodnuto, že budou vyhlášeni vítězové dva. Jeden v „dospělácké“ soutěži, s právem uspořádat příštím rokem výstavu i soutěž a jeden dětský vítěz. 

Výsledky kategorie dospělých:

1. Obec Stříbrné Hory                                     48 hlasů
2. KVC Harmonie Přibyslav                                  43 hlasů
3. Obec Dlouhá Ves   33 hlasů

     

Výsledky dětské kategorie:

1. Mateřská škola Pohled  21 hlasů
2. Školní klub a školní družina Přibyslav  19 hlasů
 3. Základní škola a Mateřská škola Oudoleň  15 hlasů

                    

Vítězům gratulujeme a ostatním děkujeme za účast v soutěži. Slavnostní předání ocenění proběhlo 5. května 2012 v Kurfürstově domě v Přibyslavi u příležitosti slavnostního zahájení turistické sezóny v ICMM Přibyslav a při vernisáži výstavy paní A. Kunstarové.   Anna Šauerová, ICMM Přibyslav

Fotogalerie k článku.

Žáci základní školy a děti z mateřské školy také připravili před velikonočními svátky pro veřejnost malou velikonoční výstavu a velikonoční jarmark.  Výstava i jarmark byly velmi pěkné.

Fotogalerie k výstavě a jarmarku základní školy.

Fotogalerie k výstavě v mateřské škole.

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více