Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Tělocviky na sněhu

14.2.2017
  • Byli jsme na běžkách. Moc se mi to líbilo. Šlo nás 13, ale dvěma nešly nazout boty na běžky. Šly dvě paní učitelky, ale  jedna musela jít s dvěma dětmi do školy. Spadl jsem 15x do sněhu. Také jsme stavěli stavby ze sněhu a my jsme s páťákama a s holkama udělali válku. Postavili jsme si bunkry a koulovali jsme se a váleli jsme se ve sněhu. Dělali jsme gymnastiku (stojku) ve sněhu. Vojta Z., 3 tř.
  • Bavilo mě, když jsme byli bobovat. Líbilo se mi, jak jsme stavěli stavby ze sněhu. Byla jsem s Haničkou, Dankou a Kájou a Luckou. Jednou jsme dělali i gymnastiku. Byli jsme i na běžkách a moc mě to bavilo. Vybíjená mě také moc bavila. Bětuška Z., 3. tř.
  • Bavilo mě, jak jsem pořád padala na běžkách. Líbilo se mi, jak jsme bobovali. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme stavěli ze sněhu. Nejlepší byla vybíjená. Úplně nejvíc mě bavily kotouly. Hanička Z., 3. tř.
  • Nejvíc se mně líbilo, jak jsem jel na lyžích. Ze sněhu jsem stavěl s Honzou a s Matýkem. Sam S., 5. tř.
  • O tělocviku mě hodně bavilo běžkování a spadla jsem jenom pětkrát. O tělocviku jsme jeli asi 2 km do kopce. Danuška Z., 5. tř.
  • Dnes jsme jeli na běžky. Cíl? Kopec směrem na Slavětín. Byla založena Elzovská smlouva. Když jsme jeli dolů, byl jsem druhý. Narazil jsem do plotu. Tomáš B., 5. tř.
  • Byli jsme běžkovat. Potkali jsme sněhovou bouři. Spadli jsme tak 10x. Byli jsme zmrzlí jako rampouchy. Moc se mi to líbilo. Potkali jsme lední medvědy (srnky). Honza Z., 5. tř. 

Anketa

Vadí vám neoddělitelná víčka na PET lahvích?
18
7

Historie anket

Náhodné foto

Šikovné ruce - podkafíčka

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více