Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Výlet na bledule

5.4.2016

Postřehy žáků druhého ročníku z výletu na bledule 4. 4. 2016:

  • Jeli jsme linkovým autobusem. Tam jsme vystoupili na parkovišti, šli jsme po cestě na bledule. Šla s námi paní Frűhbauerová  s Nelinkou. Potom se připojila Renata s Lenkou a Adámkem a Emou a Dádou a Áňou. Na lavičce jsme svačili. Šli jsme domů pěšky. Líbilo se mi to. Byla jsem číslo 15. Kája B., 2. r.
  • Líbilo se mi to. Šli jsme 20 dětí a 6 dospělých. Byl jsem číslo 19. Jeli jsme linkovým autobusem z Oudoleně přes Slavětín. Ve Slavětíně vystoupila mamka a sestra. Pak jsme jeli do Nového Ranska. Pak už jsme šli na bledule. U lesa jsme se nasvačili. Pak jsme šli do lesa, tam už jsme viděli bledule. A pak jsme potkali Emu, Adama, mamku, tetu Renatu, Anežku a malého Davida. A pak už jsme došli na Javorku a šli jsme do kopce po asfaltce a tam jsem s radostí vytáhl křupky. A pak jsme ukázali paní učitelce, kde se v létě stala bouračka. A když jsme došli do Slavětína, tak jsem jim ještě zamával u kapličky. K večeři jsem si dal svačinu. Snědl jsem ji a šel jsem spát. Štěpán H., 2. r.
  • Jeli jsme linkovým autobusem. Líbilo se mi to. Nebolely mě nohy. Viděli jsme bledule a neznámé květiny. Já jsem byla číslo 12. Dohromady nás bylo 20 a s dospělými nás bylo 26. Hana Z., 2. r.
  • Jeli jsme linkovkou. Viděli jsme neznámé květiny. Líbilo se mi to. Viděl jsem hodně bledulí. Byl jsem číslo 17. Staník M., 2. r.

Anketa

Který státní svátek byste zrušili, kdyby to bylo na vás?
1
0
0
10
0
1
2
0
2
1
3
0
0

Historie anket

Náhodné foto

SDH 2023

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více