Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Výlet na bledule

5.4.2016

Postřehy žáků druhého ročníku z výletu na bledule 4. 4. 2016:

  • Jeli jsme linkovým autobusem. Tam jsme vystoupili na parkovišti, šli jsme po cestě na bledule. Šla s námi paní Frűhbauerová  s Nelinkou. Potom se připojila Renata s Lenkou a Adámkem a Emou a Dádou a Áňou. Na lavičce jsme svačili. Šli jsme domů pěšky. Líbilo se mi to. Byla jsem číslo 15. Kája B., 2. r.
  • Líbilo se mi to. Šli jsme 20 dětí a 6 dospělých. Byl jsem číslo 19. Jeli jsme linkovým autobusem z Oudoleně přes Slavětín. Ve Slavětíně vystoupila mamka a sestra. Pak jsme jeli do Nového Ranska. Pak už jsme šli na bledule. U lesa jsme se nasvačili. Pak jsme šli do lesa, tam už jsme viděli bledule. A pak jsme potkali Emu, Adama, mamku, tetu Renatu, Anežku a malého Davida. A pak už jsme došli na Javorku a šli jsme do kopce po asfaltce a tam jsem s radostí vytáhl křupky. A pak jsme ukázali paní učitelce, kde se v létě stala bouračka. A když jsme došli do Slavětína, tak jsem jim ještě zamával u kapličky. K večeři jsem si dal svačinu. Snědl jsem ji a šel jsem spát. Štěpán H., 2. r.
  • Jeli jsme linkovým autobusem. Líbilo se mi to. Nebolely mě nohy. Viděli jsme bledule a neznámé květiny. Já jsem byla číslo 12. Dohromady nás bylo 20 a s dospělými nás bylo 26. Hana Z., 2. r.
  • Jeli jsme linkovkou. Viděli jsme neznámé květiny. Líbilo se mi to. Viděl jsem hodně bledulí. Byl jsem číslo 17. Staník M., 2. r.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
18

Historie anket

Náhodné foto

Zima 2007

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více