Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Výlet základní školy do Jihlavy

6.5.2016

Postřehy žáků z výletu do Jihlavy 5. 5. 2016:

  • Navštívili jsme muzeum a ZOO. Líbily se mi opice a žirafy. Také malá opička, medvěd a surikaty, tygr a levhart. Evička R., 1. r.
  • Navštívili jsme muzeum a ZOO. Líbilo se mi v muzeu. Viděli jsme zvířata, bylo tam divoké prase, jelen, liška a jezevec, zajíc, králík, výr velký, sýkora modřinka, jelen lesní, sýkora parukářka. Byli tam i motýli - babočka paví oko, babočka kopřivová, babočka admirál. V ZOO byl tygr, levhart, surikaty, medvědi, slepice, kočky, žirafy, hrošík, zebry, tuleň, plameňáci, pštros, anakonda, krokodýli, želvy, netopýři, koně, korálovka, ještěrky, lachtani, pelikán, pštros, prasata, morče, zmije, hyena žíhaná. Šli jsme do obchodu a tam jsem si koupil žraloka a jednu kosatku. Fotili jsme se a pak jsme šli k autobusu. Začalo pršet. Jeli jsme autobusem do Borové a tam vystoupili páťáci z Borový. Pak jsem šel na hasičák a potom jsem se šel koupat a hrál jsem si se žralokem a kosatkou a potom jsem se navečeřel a šel jsem spát. Vojta Z., 2. r.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více