Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Základní škola - soutěž Všeználek

15.4.2016

Okrskovému kolu předcházela kola školní, kde se vybrala nejlepší družstva, která reprezentovala svoji školu na okrskovém kole.
Do Junioru přijela čtyřčlenná družstva žáků 5. tříd z těchto základních škol: Smetanova, Buttulova - obě z Chotěboře, Habry, Ždírec nad Doubravou, Havlíčkova Borová, Rozsochatec, Nová Ves u Chotěboře, Krucemburk, Libice nad Doubravou, Sobíňov, Vilémov, Oudoleň, Uhelná Příbram a Maleč.
Týmy se utkaly ve třech disciplínách, při první na soutěžící čekalo devadesát otázek z oblasti literatury, hudby, přírody, dějepisu, sportu a hádanky. Po kratičké přestávce následovala křížovka Rudolfa II. V poslední disciplíně je čekal logický oříšek.
Všechny týmy se snažily až do konce, ale do okresního kola mohly postoupit jen dva týmy. Vítězi se stali „páťáci" ze Základní školy Libice nad Doubravou a druhými postupujícími jsou žáci Základní školy Maleč, krásné třetí místo obsadila Základní škola Krucemburk. Pavel Kučera, Junior DDM-SVČ Chotěboř (http://havlickobrodsky.denik.cz)

  • Ve středu 13. dubna se konala soutěž Všeználek pro 5. třídy v Junioru Chotěboř. Zúčastnilo se 14 čtyřčlenných družstev. Za naši školu jsme jeli všichni páťáci. První kolo jsme neztratili žádný bod, ale ve druhém kole jsme pokazili křížovky a hřebenovky. Ve třetím kole jsme byli rychlí, ale ne nejrychlejší, proto jsme obsadili až 6. místo. Štěpán Z., 5. r.

 

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
6
10

Historie anket

Náhodné foto

Májová besídka

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více