Obecní ples

3.1.2019

Na závěr roku se v našem kulturním domě sešli místní i přespolní občané, aby strávili sobotní večer v přátelské společnosti na tradičním obecním plese, který připravili zastupitelé obce. Po slavnostním zahájení plesu následovala volná zábava, o kterou se skvěle starala hudební skupina TANDEM. Bohatá tombola s 237 cenami přímé výhry byla vyprodána za půl hodiny, o půlnoci se losovalo 16 krásných cen hlavní tomboly. Míchané nápoje, domácí kuchyně a další nabídky přispěly k velmi milému a spokojenému průběhu obecního plesu.
     Poděkování patří všem sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly a rovněž týmu zastupitelů, kteří přítomné návštěvníky obsluhovali.
     Obecní ples, který by měl přispívat k upevňování vztahů lidí na vesnici bydlících, se vydařil. Při loučení v ranních hodinách nás velmi potěšila pochvala od některých z Vás. V roce 2019 se těšíme na další náš ples, který bude takový, jaký si ho sami uděláme… Blanka Zvolánková

Taneční kurz

21.2.2019