Den učitelů

22.12.2016

U příležitosti výročí narození Jana Amose Komenského se v zasedací místnosti obecního úřadu sešly paní učitelky ze základní a mateřské školy, aby společně se zástupci obce oslavily svůj svátek. Při velmi milém setkání se povídalo o každodenních školních radostech i starostech, o plánech školy a o organizaci akcí, které bude škola společně s obcí připravovat. Naše paní učitelky si zaslouží velkou pochvalu za svědomitou a obětavou práci, kterou pro všechny děti s láskou vykonávají. A naše obec je ráda, že má malou rodinnou školu, do které děti chodí velmi rády a také se do ní často vrací.

Jako poděkování obdržely paní učitelky keramický hrneček s portrétem učitele národů a malou kytičku. Blanka Zvolánková

Je tu léto, doba koupání. Jakému dáváte přednost?

Závody na sáňkách, bobech a jiných sněžných prostředcích