Fotka Podzimní Vysočina v prestižním NIKON KALENDÁŘI 2016

18.11.2015

Dne 11. 11. 2015 proběhlo v hotelu Holiday Inn v Praze slavnostní vyhlášení výsledků 7. ročníku fotografické soutěže NIKON KALENDÁŘ – moje srdeční záležitost. Soutěž na téma Představivost vládne světu probíhala od začátku července do října letošního roku na webových stránkách www.nikon-kalendar.cz. Odborná porota v čele s panem Stanislavem Pokorným, fotografem a předsedou Asociace profesionálních fotografů České republiky, vybrala z celkového počtu 1 153 přihlášených fotografií padesát semifinálových - ty budou v lednu a únoru součástí výstavy v Praze. Mezi nimi bylo i dvanáct fotografií, které ozdobily vydání prestižního NIKON KALENDÁŘe pro rok 2016 a které byly jako každoročně až do slavnostního večera utajeny. Jedním z 12ti šťastných finalistů se letos stal i Tomáš Holub se svoji fotkou Podzimní Vysočina, zachycující Sedlákův rybník u Jitkova. Kalendář byl vyroben v limitované edici 111 ks a je neprodejný. Jeho křestu se ujal pan inženýr Jiří Procházka, ředitel Domova pro zrakově postižené Palata.

Součástí slavnostního galavečera byla dražba finálových snímků a fotka Podzimní Vysočina byla vydražena za úctyhodných 25.000 Kč, čímž přispěla k celkovým 319.000 Kč, které putují Domovu pro zrakově postižené Palata na úhradu nákladů spojených s obnovou orientačního systému pro slabozraké a nevidomé v prostorách zařízení.

Kalendář je k vidění zde: http://www.nikon-kalendar.cz/kalendare/. Více Tomášových snímků z Oudoleně a blízkého okolí najdete na: http://www.holubtomas.cz/cestovani-ceska-republika/vysocina/.
Blahopřejeme Tomášovi Holubovi a děkujeme, že jeho krásné fotky mohou zdobit kancelář obecního úřadu a také stránky Kalendáře obce Oudoleň na rok 2016.

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Adventní zpívání v MŠ