Kniha Podoubraví nejen na starých pohlednicích

2.12.2016

Na obecním úřadě si můžete zakoupit knihu Podoubraví nejen na starých pohlednicích.

Celobarevná publikace představuje na starých pohlednicích 29 obcí Podoubraví - Hluboká, Krucemburk, Ždírec nad Doubravou + místní části (Nové Ransko, Kohoutov, Benátky, Horní Studenec), Slavětín, Oudoleň, Jitkov, Sobíňov, Branišov, Bílek nad Doubravou, Bezděkov, Libice nad Doubravou, Lány, Nová Ves u Chotěboře, Čachotín, Jilem, Nejepín, Sedletín, Vepříkov, Uhelná Příbram, Maleč, Rušinov, Klokočov, Vísla, Jerišno, Borek, Krabotice, Vilémov, Heřmanice a Běstvina. Historické pohlednice doplňují fotografie, které nabízí čtenáři srovnání minulosti a současnosti.

Cena 250 Kč.

Co se Vám vybaví při vyslovení slova "podzim"?

Tip na vánoční dárek