Krásné prožití vánočních svátků

23.12.2019

Vážení spoluobčané,
     žádné svátky nenaplňují lidská srdce takovou pohodou, jako právě Vánoce. To slovo zní ozvěnou našeho dětství a je příležitostí k tomu, aby se člověk zastavil a zavzpomínal.  Zcela určitě se běh života stává příjemnějším a snadnějším, jestliže jsme obklopeni dobrými lidmi a přáteli. Snažme se prohloubit tato přátelství, vytvořit klidné a příjemné prostředí naplněné radostnou pohodou a spokojeností.  Vraťme vánočním svátkům onu sílu, která lidstvo spojuje spokojeností, pocitem štěstí, radosti a krásou života.
     Dovolte mi, abych Vám touto cestou za obecní zastupitelstvo popřála krásné prožití vánočních svátků, hodně radosti, štěstí a spokojenosti ve Vašich rodinách.  Do nového roku 2020 přeji pevné zdraví, pohodu, osobní spokojenost a Boží požehnání. Mgr. Blanka Zvolánková

Myslíte si, že bude na Vánoce sníh?

První místo v taneční soutěži ve Vojnově Městci