Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Loučení předškoláků s mateřskou školou a školáků se základní školou

20.6.2015

V sobotu 13. června se před kulturním domem u příležitosti oudoleňské pouti sešli předškoláci z mateřské školy, žáci ze základní školy, paní učitelky, představitelé obce, zastupitelé, rodiče, prarodiče, přátelé a známí ke slavnostnímu rozloučení se školkou a školou.
V letošním roce vystoupily naše děti jako správní indiáni, neboť jejich loučení probíhalo za nestálého počasí, občas jsme se museli i schovat, ale indiáni vydrželi až do úplného mokrého konce a za to jim patří obrovská pochvala.
S mateřskou školou se rozloučilo 6 předškoláků, kteří od paní učitelky Hamplové obdrželi krásnou vzpomínkovou knížku, pan starosta jim předal sáček na boty se jménem a kytičku.

Rozárce, Evičce, Michalce, Radimovi, Lukášovi a Matyášovi přejeme šťastné vykročení do 1. třídy, samé jedničky, mnoho nových kamarádů a hodně úspěchů!!!

Se základní školou se rozloučili tři páťáci, kterým paní ředitelka předala na památku knížky, pan starosta je odměnil vzpomínkovým tričkem a malou kytičkou.

Aničce, Nelince a Adamovi přejeme, aby se jim v šesté třídě na základní škole dařilo a aby dosahovali skvělých studijních výsledků.

Po ukončení slavnostní části večera si všichni mohli začít užívat pouťového veselí, ale již v kulturním  domě. O dobrou náladu a zábavu se starala hudební skupina CRASH! z Chotěboře, která hrála k poslechu i tanci. O občerstvení v podobě vynikajících toustů se vzorně postarali žáci základní školy, kterým patří náš velký DÍK. Další poděkování patří všem, kteří nám přinesli na ochutnávku domácí pouťové výrobky. Jen se po nich zaprášilo!!!!  Blanka Zvolánková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

ZŠ a MŠ Oudoleň

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více