Loučení s předškoláky

15.7.2019

Veselá nálada našich předškoláků a slzičky rodičů provázely rozloučení s mateřskou školou, které v letošním roce proběhlo v úterý 25. června ve slavnostní atmosféře na obecním úřadě. Šest budoucích školáků se všem přítomným představilo v nacvičeném kulturním programu, slavnostně byli ošerpováni a pasováni na prvňáčky, obdrželi vzpomínkové tričko, kytičku a od paní učitelek knížku na památku.

Beátko, Tomáši, Toníku, Mikuláši, Kubíku a Pavlíku,
i touto cestou Vám gratulujeme k ukončení oudoleňské mateřské školy, ve které jste získali mnoho nových znalostí a prožili spoustu krásných okamžiků. Ať Vám zůstane zájem o vše, co se kolem nás děje. Ať se Vám v první třídě daří, ať máte hodně jedniček, ale i kamarádů, bez kterých to v životě nejde.
     Poděkování patří i všem rodičům za výchovu v rodinách. Užijte si léto se svými ratolestmi, odpočiňte si a v září ať Vaše děti vykročí tou správnou cestičkou do školy. Blanka Zvolánková

Vítání občánků 2018