Na Podoubravském víceboji jsme se umístili na 11. místě

12.10.2018

V sobotu 8. září 2018 se do naší sousední vesnice Slavětín sjeli starostové, místostarostové a zastupitelé členských obcí Svazku obcí Podoubraví, aby se společně setkali, pobavili a změřili své síly tentokrát ne na úřadech, ale v zajímavých soutěžních disciplínách. Již 11. ročník Podoubravského víceboje slavnostně zahájil pan Jiří Stehno, starosta obce Slavětín, společně s panem Václavem Venhauerem, předsedou Svazku obcí Podoubraví. Tříčlenná družstva z 15 přítomných obcí postupně startovala a vydala se na trať po celé vesnici s připravenými soutěžemi – střílení ze vzduchovky na terč, znalosti z myslivosti, procvičování paměti, koulení balíku slámy, jízda na trakaři poslepu, skládání puzzle, koně, hod míčem na basketbalový koš, řezání pilou a vědomostní test. Poslední „starostovskou“ disciplínou bylo otevírání zámků poslepu.

Vítězem letošního ročníku víceboje se stala obec Jitkov, na druhém místě se umístila obec Sobíňov a třetí příčka patřila obci Čečkovice. Oudoleňské družstvo ve složení Ivo Béna, Pavel Sláma a Blanka Zvolánková obsadilo 11. místo.

Děkujeme obci Slavětín za výbornou organizaci krásného letního sobotního odpoledne, které jsme si užili. Živá hudba Jardy Bílka přispěla k výborné atmosféře a náladě, občerstvení bylo na jedničku, a tak jsme si v podvečerních hodinách odvezli pěkné vzpomínky. Poděkování patří také našim fanouškům, kteří nás při soutěžích podporovali.

Příští rok se představitelé obcí setkají v obci Maleč, tak ať se jim při 12. ročníku Podoubravského víceboje daří!!!! Blanka Zvolánková

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?

Loučení s předškoláky