Nedostatek vody - kontrolní meření

28.9.2016

Nadále přetrvává stav maximálního šetření vodou. Pokud bude obec nucena vodu dovážet, tak za 1 m3 bude platit 270 Kč bez DPH.

I přes neustálá upozornění na šetření vodou se denní spotřeba vody navyšuje, a tak je potřeba zjistit, zda navíc ještě  není  někde  prasklé  potrubí.  Obracíme se proto na Vás s následující prosbou.

Zapište si  stav  na  vodoměru  v  neděli  2. 10.  večer a poté stav vodoměru v neděli za týden, tj. 9. 10. večer. Rozdíl sdělte osobně, telefonem, e-mailem, nebo SMS v pondělí 10. 10. (od 7.30 do 17.00 hodin) na obecní úřad, abychom mohli porovnáním s vodoměry  na  rezervoárech  zjistit,  zda dochází někde k úniku vody. DĚKUJEME.

Myslíte si, že 2. 11. půjdou žáci I. stupně ZŠ do škol?

Tříkrálová sbírka