Netradiční vítání občánků

30.12.2020

Vítání občánků je jedna z nejhezčích chvil, které na obecním úřadě prožíváme, vždy ke konci roku se na nejmenší Oudoleňáčky a jejich rodiče moc těšíme. Jinak tomu ale bylo v závěru minulého roku, neboť naše tradiční vítání spojené s malou slavností se bohužel kvůli legislativním omezením a vývoji epidemiologické situace nemohlo uskutečnit.
     V sobotu 12. prosince jsme s panem místostarostou v odpoledních hodinách navštívili všechny rodiny s narozenými dětmi a alespoň symbolicky jsme do naší obce přivítali Veroniku Janáčkovou, Daniela Jelínka, Kristýnu Novákovou a Daniela Málka. Maminkám jsme předali kytičku, tatínkům pamětní list a finanční dar, malým holčičkám jsme udělali radost proutěným kočárkem a na kluky čekala tradiční tatrovka. Rodiče nově narozených dětí se nám podepsali do pamětní knihy.
     Všem rodinám patří poděkování za krátkou osobní návštěvu, bylo to velmi milé setkání. Verunce, Danečkovi J., Kristýnce a Danečkovi M. přejeme hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a krásných chvil. Ať se Vám v Oudoleni líbí a prožijete u nás hezký život.
      Rodičům blahopřejeme k narození jejich dětí. Buďte jim oporou, rádci i učiteli. Vaší pomoci si budou vážit celý život. Cesta, po které povedete Vaše dítě, je dlouhá. Jsou na ní místa prohřátá štěstím, ale i místa úzkosti a bolesti. Čerpejte z těch slunných, abyste se snadněji mohli přenést přes nezdary a potíže. Odměnou Vám bude to, že Vaše dítě nikdy na svůj domov nezapomene, ani na lásku, kterou jste mu dali. Nezapomene na laskavá slova maminky a na pevnou, ale pomocnou ruku tatínka. Hodně štěstí při výchově!
     Děkujeme za pochopení a věříme, že se budeme moci s Vašimi dětmi i s Vámi potkávat osobně na našich dalších tradičních akcích. Přejeme Vám hodně zdraví, naděje v lepší časy a mnoho šťastných chvil s Vašimi nejbližšími. Mgr. Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Brigáda na horním hřišti