Obecní ples

21.12.2011

Zastupitelstvo obce Oudoleň všechny zve na OBECNÍ PLES v pátek 30. prosince 2011 do Kulturního domu v Oudoleni.

K tanci i poslechu hraje skupina TANDEM. Předtančení zajišťují skupina KSG a vícemistryně ČR ve Step Aerobic.

Připravena je bohatá tombola - každý los vyhrává a ještě navíc o půlnoci proběhne losování o hlavní ceny.

Za pouhých 50,- Kč můžete vyhrát pěknou cenu a také ještě některou z hlavních cen: mikrovlnou troubu CANDY CMW 7217 DS, tiskárnu HP OFFICEJET 6500A, hliníkový skládací žebřík, sud piva Chotěboř 12o, plastovou pojízdnou popelnici, poukázku na odběr masa za 500,- Kč a nebo srnku.

Přijďte oslavit "malý silvestr" jste srdečně zváni.

Kupujete dárky na Vánoce přes internet nebo vyčkáváte na otevření obchodů?

Školní fotografie