Obecní ples

11.1.2013

V sobotu 29. prosince pořádalo zastupitelstvo obce již tradiční obecní ples. K tanci i poslechu všem zahrála hudební skupina Tandem. Program plesu zpestřila svým vystoupením taneční skupina TKG Hlinsko - na úvod plesu jsme shlédli standardní exhibici tanečního páru třídy B (Ondřej Bouška a Markéta Josková) na hudbu Petra Hapky s názvem Dívám se, dívám. A před půlnocí lehce lechtivou a vtipnou taneční show dvou párů s názvem Pomáhat a chránit. A pak už následovalo losování hlavní tomboly. Jen nás mrzí, že se tombola nedostala na každého. Ceny byly velmi pěkné. Všem sponzorům ještě jednou děkujeme!! Děkujeme také Mysliveckému sdružení Oudoleň za přípravu mysliveckého meny. Hojná účast a skvělá nálada nás moc potěšila.

Věříme, že se i Vám ples líbil a už se těšíme na další!!

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?

Stavba lodi