Plánovaná rekonstrukce elektrické sítě v dolní části obce

4.10.2017

V těchto dnech navštěvuje domácnosti v dolní části obce projektant pan Tomáš Jansa ohledně plánované rekonstrukce elektrické sítě.

Jedná se o rekonstrukci elektrické sítě v dolní části obce až po křižující vrchní venkovní vedení vn 35 kV pod školou. Rekonstrukce bude končit u čp. 23, 122 a 46. Odtud dále bude nové kabelové vedení vyvedeno do stávající vrchní sítě. V rámci rekonstrukce dojde ke kompletní náhradě stávajícího vrchního vedení nn 1 kV za nové kabelové vedení umístěné v zemi. Nové kabelové vedení bude připojeno přes nové kabelové pilíře, které budou postaveny u jednotlivých odběratelů na kraji pozemků. Z těchto přípojkových pilířů povedou domovní kabelové přívody do stávajících elektroměrových rozvaděčů. Tyto domovní přívody nebudou v majetku ČEZ Distribuce, a. s., a po realizaci stavby se tyto domovní přívody bezplatně předají jednotlivým odběratelům. S majiteli nemovitostí bude předem dohodnuto a od-souhlaseno umístění pilířů a trasy nových kabelových vedení.

Dále  bude  provedena  rekonstrukce  stávající  trafostanice  č.  HB_0334  OUDOLEŇ  a  HB_0903  OUDOLEŇ U CEMENTÁRNY. V rekonstrukci není zahrnuto stávající vrchní venkovní vedení vn 35 kV a vrchní vedení nn 1 kV v horní části obce.

Časová osa stavby:

Rok 2017 - projednání  rekonstrukce  vedení  s  jednotlivými vlastníky pozemků a odsouhlasení navrženého plánu u všech organizací, které se musejí vyjádřit ke stavbě v ÚZEMNÍM ŘÍZENÍ.

Rok 2018 - v  první polovině roku podání stavby k územnímu řízení, ve druhé polovině vydání územního rozhodnutí s nabytím právní moci a předání projektové dokumentace ČEZ Distribuci, a. s.

Rok 2019 - realizace stavby.

Rozsah stavby je dán zadávacím návrhem investora stavby, kterým je ČEZ Distribuce, a. s.

Projektant stavby MONTPROJEKT a. s., projektant: Tomáš Jansa, Projekty H. Brod, Humpolecká 448, Havlíčkův Brod, tel. 724 512 644, tomas.jansa@montprojekt.cz.

Soubory ke stažení