Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Po dlouhé odmlce se opět konalo Posezení se seniory

18.5.2022

Páteční večer 29. dubna se přišli potěšit ze shledání naši senioři, kteří se po dlouhé odmlce sešli na obecním úřadu v hojném počtu. Přestože setkání bylo zahájeno až v 17 hodin, někteří účastníci dorazili už kolem půl páté a drželi svým známým místo. Po mých úvodních slovech nastoupil školní pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Dany Kazdové a zasedací místností zaplněné do posledního místečka se rozezněly nádherné písně, básně i mluvené slovo našich dětí. Velmi dojemné, působivé a příjemné vystoupení zahřálo u srdíčka nejenom seniory.

Po oficiální části, ve které jsem v krátkosti seznámila přítomné se současnými aktivitami obce, se hudebních nástrojů chopily naše stálice, pan Jan Frűhbauer a pan Zbyněk Doležel, a zábava se rozjela. 

Během další části večera došlo k výměně vzpomínek, upevnění starých přátelství, popovídání si o starých časech a vzpomínce na ty, kteří již tu s námi být nemohli. A i když už je někdo sám, tak po setkání si uvědomil, že ještě není zcela opuštěný, má za kým jít a s někým si popovídat.

Byli jsme mile překvapeni a děkujeme za pochvalu od naší nejstarší generace za spokojený život v Oudoleni. Velice si toho vážíme.

Zásluhu na průběhu akce mají přítomní zastupitelé, kterým děkuji za přípravu pohoštění a obsluhu. Čas určený pro setkání rychle utekl, s veselou náladou jsme se rozloučili. Doufáme, že setkání posílilo pocit vzájemné sounáležitosti a přineslo příjemnou změnu do obyčejných všedních dní. Blanka Zvolánková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více