Po třech letech jsme přivítali nové občánky tradičně v kolébce...

12.10.2022

Poslední tradiční obřad vítání občánků se na obecním úřadě konal v prosinci roku 2019, v letech 2020 a 2021 přerušila vítání proticovidová opatření a nepříznivá epidemická situace. Naše nejmladší děti jsme do života obce přivítali individuálně v jejich domovech. V letošním roce jsme si pospíšili a pozvali rodiny do zasedací místnosti již v sobotu 17. září.

V roce 2022 se dosud v Oudoleni narodily 4 děti: Anna Smejkalová, Kristián Mengler, Sebastian Myška a Tomáš Janáček. Všechny přítomné děti, maminky, tatínky, sourozence, babičky, dědečky a další hosty jsem přivítala na malé slavnosti. Děti ze základní školy pod vedením paní učitelky Marty Půžové si pro miminka připravily velmi milé vystoupení, moc jim děkujeme. Jako obvykle se rodiče po přečtení slavnostního slibu podepsali do pamětní knihy, maminky obdržely kytičku, tatínkové pamětní list, finanční hotovost a děti dáreček. Po vyfotografování rodiny u kolébky jsme se všichni rozloučili s přáním šťastného vykročení dětí do života, který na ně teprve čeká. Ať všichni dosáhnou svých cílů a budoucí sny se jim vyplní! A pokud je život zavede kamkoliv, ať si vzpomenou, kde se narodili. Rodičům přejeme hodně zdraví, pohody, radosti, vzájemné lásky a tolerance při výchově dětí. Jsem moc ráda, že nových občánků přibývá a obecní zastupitelstvo se bude snažit, aby se Vám všem dobře a spokojeně v Oudoleni žilo.

Děkujeme rodinám za účast a na památku jsme předali fotografie ze slavnosti. Blanka Zvolánková

Foto: fotofidler.cz

Bez práce nejsou koláče