Podoubravský víceboj 2014

2.9.2014

Město Ždírec nad Doubravou a  Svazek obcí Podoubraví pořádají v sobotu 6.  září 2014 od 13.00 hodin na Firearéně (hasičském cvičišti) setkání zastupitelů Svazku obcí Podoubraví - 7. ročník Podoubravského víceboje. Jedná se o soutěžní setkání tříčlenných družstev zastupitelů obcí Podoubraví. Pro každé družstvo je připraveno šest disciplín a pro starosty a místostarosty jedna samostatná disciplína.

Je zajištěn jak kulturní, tak hudební program. Celou akci bude k tanci a poslechu doprovázet country muzikou skupina Jardy Bílka. Pro děti bude připraven skákací hrad. Bohaté občerstvení bude zajištěno po celou dobu trvání akce.

Přijďte podpořit družstvo oudoleňských zastupitelů.

Soubory ke stažení