Podoubravský víceboj 2015

15.9.2015

V sobotu 5. září hostila naše sousední vesnice Jitkov sportovní klání představitelů obcí Svazku Podoubraví s názvem Podoubravský víceboj.

S chutí zvítězit, ale především se pobavit v jiném duchu než na úřadech, se sešlo celkem 15 tříčlenných družstev složených ze starostů, místostarostů a zastupitelů.

Jitkovští si v areálu koupaliště připravili pro všechny soutěžící 6 disciplín s názvy vodní hrátky, hádanky, překážky, střelecká štafeta, hasičský souboj a ruce v akci. Všichni starostové nebo místostarostové se navíc utkali ve štafetové soutěži.

Naši obec reprezentovalo družstvo ve složení: Ivo Béna, Pavel Sláma a Blanka Zvolánková. Letošní disciplíny se nám podařilo velmi úspěšně zvládnout, v  hasičském  souboji  jsme  neměli konkurenta,  překážky  jsme absolvovali na výbornou,  tradiční  „náročný“  test  jsme vyluštili  také  dobře,  pouze  nám  pokulhávala  střelba. A tak jsme se po dlouhé době vyšplhali na stupně vítězů a obsadili jsme krásnou stříbrnou laťku. Z našeho umístění jsme měli velkou radost, ale také obrovskou starost. Vítězem se sice stala obec Čečkovice, ale ta již soutěž pořádala v předcházejících letech. A tak tedy příští rok se Podoubravský víceboj bude konat u nás v Oudoleni!!!

Velké poděkování patří Jitkovu za velmi vydařené obecně-sportovní odpoledne, za organizaci soutěže, výborné občerstvení a pobavení diváků. Dále děkujeme všem oudoleňským účastníkům víceboje, kteří nám přijeli fandit! Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Vánoční besídka v mateřské školce