Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Podoubravský víceboj v Sobíňově

8.9.2017

První zářijová sobota patřila tradičnímu setkání představitelů a zastupitelů obcí Podoubraví, kteří se sešli na jubilejním 10. ročníku Podoubravského víceboje. V letošním roce se pořádání zábavného klání zhostila obec Sobíňov, do které se sjeli zástupci 17 obcí Svazku obcí Podoubraví.

Po slavnostním přivítání a nástupu se tříčlenná družstva i se svými fanoušky vydávala postupně na trať, která provedla všechny přítomné krásnými zákoutími Sobíňova. Pořadatelé si připravili stanoviště s různými zajímavými úkoly: šroubování šroubů do správných matek, jízda s trakařem a trhání jitrnic, překreslení trasy podle obrazu v zrcadle, provlékání se obručí, slalom s fotbalovým míčem, montování laviček, požární útok s ruční stříkačkou, plavba na člunu s lovením rybiček a štípání polen. Za všechny splněné disciplíny získávali soutěžící body, ale také indicie, které se vázaly k Liběcké obchodní stezce. V podvečerních hodinách se navíc konala soutěž starostů ve střelbě lukem.

Naše obec, ve složení Ivo Béna, Pavel Sláma a Blanka Zvolánková, vybojovala 11. místo a odnesla si spoustu krásných a nezapomenutelných sportovních zážitků. Sobíňovští se ukázali jako výborní pořadatelé, zázemí na letním parketu s živou hudbou Jardy Bílka bylo okouzlující, občerstvení a napečené domácí cukroví od místních hospodyněk všechny lákalo.

Vítězem 10. ročníku Podoubravského víceboje se stali naši sousedé ze Slavětína, takže v roce 2018 se těšíme se všemi na viděnou!! Poděkování patří i našim fanouškům, kteří nám pomáhali a podporovali nás!!! Blanka Zvolánková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Obecní ples

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více