Posezení se seniory

23.12.2012

V sobotu 3. listopadu 2012 jsme pozvali naše seniory na již tradiční posezení do zasedací místnosti nového obecního úřadu.  Sešlo se jich nad naše očekávání, známé tváře doplnily i tváře zcela nové.

Program zahájily děti z naší základní školy pod vedením paní ředitelky. Babičkám a dědečkům zahrály pohádky a zazpívaly. Zasloužily si tak od všech velký potlesk a malou sladkou odměnu.

Poté naše milé spoluobčany přivítal pan starosta, který krátce pohovořil o současném dění v obci a o plánovaných akcích, které bychom chtěli v příštím roce uskutečnit.

A pak už nic nebránilo tomu, aby se rozproudila ta správná zábava. A senioři to opravdu umí pěkně roztočit! O hudební doprovod se po celý večer vzorně postarali pánové Jan Frűhbauer a Zbyněk Doležel. Zpívalo se, vyprávělo, vzpomínalo…až do pozdních nočních hodin. S dobrou náladou jsme se rozešli do svých domovů a těšíme se, že se zase za rok ve zdraví sejdeme!!

Velké poděkování patří panu Pavlu Slámovi, který zajistil občerstvení pro naše seniory a dále všem, kteří pro ně připravili pohoštění. Další poděkování si zaslouží oba muzikanti, kteří darovali svůj honorář dětem do mateřské školy. Mgr. Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Volejbalový turnaj - výsledky