Posezení se seniory

14.11.2013

Již tradičně se v zasedací místnosti Obecního úřadu v Oudoleni konalo posezení starších spoluobčanů. Letošní rok nás velice potěšila velká účast a moc rádi jsme uvítali i nové tváře. Cílem této akce, kterou pořádá zastupitelstvo obce, je připravit pro seniory nejen malou zábavu, ale především jim zprostředkovat vzájemná setkání plná dojemných a neopakovatelných vzpomínek.
V úvodu všechny přítomné srdečně přivítal pan starosta a předal slovo našim dětem ze základní školy, které pod vedením paní ředitelky přednesly básničky, pohádky a na zobcovou  flétnu zahrály několik známých písniček.
V příjemné náladě a u malého občerstvení pokračoval sobotní podvečer, který opět zpestřil pan Jan Frűhbauer z Peršíkova svými osvědčenými lidovkami na harmoniku. Po pár tónech se všichni hned přidali a více jak čtyři hodiny nebral zpěv různých „hitů“ konce. V leckterých očích se leskla ta stará životní jiskra, která dávala tušit, že čas sice zastavit nemůžeme, ale lze jej alespoň v mysli na chvilku vrátit zpátky. A tak ve vzpomínkách setkání příjemně utíkalo a těsně před půlnocí se všichni rozešli do svých domovů.
Všem zúčastněným moc děkujeme, že naše pozvání přijali a přišli se společně pobavit, popovídat, zazpívat a zavzpomínat. Bylo nám s Vámi  moc dobře a už se těšíme na další setkání!
Zvláštní poděkování patří panu Janu Frűhbauerovi, který se vzdal svého honoráře ve prospěch dětí ze základní školy a panu Pavlu Slámovi za poskytnuté občerstvení. Děkujeme. Blanka Zvolánková

Základní škola Oudoleň: "Děkujeme panu Janu Frűhbauerovi za finanční dar základní škole."

Fotogalerie k článku.

Na obecní úřad bylo doručeno toto pěkné poděkování. Děkujeme.

9. listopadu
na obecním úřadě
sešli se tam senioři
ve vší parádě.

Zpívali a hodovali,
pan Frühbauer krásně hrál,
školáci je rozesmáli
a svět se hned hezčí zdál.

Zbývá už jen poděkovat
všem, kteří se starali,
a těšit se, že zas příště
sejdeme se ve zdraví.

Účastnice posezení

Kupujete dárky na Vánoce přes internet nebo vyčkáváte na otevření obchodů?

ZŠ a MŠ Oudoleň 2015/2016