Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Pozvánka na Setkání rodáků obce Oudoleň

26.5.2017

Obec Oudoleň Vás srdečně zve na Setkání rodáků při příležitosti 620 let od první písemné zmínky o obci Oudoleň.

Program bude zahájen v pátek 9. 6. 2017 divadelní hrou "ANI ZA MILION", kterou představí v kulturním domě divadelní spolek SCHOD Chotěboř. Začátek v 19.00 hodin. Vstupné dobrovolné. 

Setkání rodáků bude pokračovat v sobotu 10. 6. 2017 od 13.00 hodin mší svatou před kulturním domem. Mši bude celebrovat páter Daniel Kolář. 
Ve 14.00 hodin zástupci obce přivítají rodáky i další návštěvníky a členové Sboru dobrovolných hasičů Oudoleň za zvuku české hymny položí věnce u pomníků padlých za 1. a 2. světové války. 
Celým odpolednem bude provázet dechová hudba Havlíčkobrodská 12
V 15.00 hodin vystoupí Hudebně-pohybový kroužek lidových tradic při ZŠ a MŠ Oudoleň pod vedením Mgr. Marty Půžové. 
V 16.30 hodin přítomné čeká vystoupení Tanečního kroužku aerobiku při ZŠ a MŠ Oudoleň pod vedením paní Radky Večeřové a od 17.00 hodin vystoupení skupiny historického šermu Sarcina. 
V 17.30 hodin se předškoláci rozloučí s mateřskou školou a žáci 5. třídy se základní školou. Dále bude následovat v 18.30 hodin šermířské vystoupení skupiny Sarcina. 
Taneční zábavou od 19.00 hodin bude provázet skupina MudrBand. Ve 22.00 hodin bude Setkání rodáků završeno Ohňovou show.

Doprovodný program:

  • Výstava dobových fotografií a kronik v základní škole.
  • Výstava Rodná Vysočina na fotografiích Bohumila Vavrouška Slavětínského a Cesta do Slavětína v kresbách Adolfa Kašpara v zasedací místnosti obecního úřadu. Přijďte se podívat na kresby a fotografie staré oudoleňské školy.
  • Po celé odpoledne bude otevřená kaple, škola, školní zahrada, obecní úřad, hasičská zbrojnice, herna stolního tenisu, knihovna a posilovna.
  • U kulturního domu můžete navštívit historické ležení s ukázkou zbraní.
  • Ukázky dravců můžete shlédnout ve školní zahradě.
  • Před kulturním domem bude v dobových stáncích probíhat prodej keramiky, papírové krajky, bižuterie, dřevěných výrobků...
  • Propagační předměty obce si budete moci zakoupit ve stánku před kulturním domem a na obecním úřadě. Zde si také můžete zakoupit Kalendář obce na rok 2018 s dobovými fotografiemi stavení.
  • Po celé odpoledne jsou pro Vás připraveny pouťové atrakce.
  • Na návštěvníky čeká bohaté občerstvení.

PŘIJĎTE, TĚŠÍME SE NA VÁS!

V případě nepřízně počasí bude program probíhat v kulturním domě.

Soubory ke stažení

Anketa

Navštívili jste nebo navštívíte o prázdninách letní kino?
3
1
3
1
8

Historie anket

Náhodné foto

Šachový turnaj v Lipnici nad Sázavou

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více