Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Rozloučení s předškoláky

15.7.2014

Sobotní pouťový podvečer 7. června patřil již tradičně předškolákům, kteří se přišli před kulturní dům slavnostně rozloučit s mateřskou školou. Letošní rok se sešli v rekordním počtu dvanácti, který naše školka již dlouho nepamatuje. Společně se svými paními učitelkami Váňovou a Dufkovou nám budoucí prvňáčci velmi úspěšně zarecitovali básničky a zazpívali písničky o řemeslech. Všem to moc slušelo díky paní Martině Stehnové, která holčičkám ušila nádherné květované sukýnky s ozdobou do vlasů, kluci se představili v bílé košili, černých kalhotách a květovaných kravatách. Pan starosta předškoláky ošerpoval a popřál jim mnoho úspěchů v 1. třídě. 

Po předání kytiček a vzpomínkových knížek na mateřskou školu rodiče i zástupci obce poděkovali paním učitelkám za jejich velkou trpělivost, ochotu a lásku, kterou dětem věnovaly po celou dobu docházky do školky.

Karolínce, Haničce, Bětušce, Liance, Filípkovi, Kubíkovi, Staníkovi, Vojtíškovi Š., Vojtíškovi Z., Štěpánkovi, Tomáškovi a Vašíkovi přejeme šťastné kroky a správnou cestu v dalším vzdělávání. Ať se Vám ve škole daří a nikdy nezapomeňte na svoji školku, protože všechno důležité pro život jste se díky paním učitelkám naučili právě tam!!!

Všem dětem, zaměstnancům školy a rodičům přejeme krásné prázdniny plné letních radovánek a sluníčka. V září se už opět těšíme, až se budeme v naší škole společně setkávat!!! Blanka Zvolánková

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více