Silvestrovský obecní ples

3.1.2017

Zastupitelstvo naší obce pořádá již tradičně každým rokem obecní ples první sobotu po vánočních svátcích, která připadla loni právě na Silvestra. Balónkově vyzdobený sál našeho kulturního domu, nazdobené stoly s lahví šampaňského a tyčinkami, bohatá tombola, výborná myslivecká kuchyně a míchané nápoje přilákaly necelé dvě stovky účastníků, kteří určitě nelitovali a správně se rozhodli oslavit příchod nového roku ve společnosti. Celý večer probíhal ve velmi příjemné sváteční náladě, ke které zajisté přispěla hudební skupina TANDEM s písněmi nejrůznějších žánrů, a tak bylo na parketu tanečního sálu pořád plno. Těsně před půlnocí se otevíralo připravené šampaňské, úderem půlnoci se připíjelo a přálo do nového roku jen to nejlepší. Také pan starosta Ivo Béna všem účastníkům plesu popřál do nového roku 2017 hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, klidný život v naší obci a srdečně je pozval před kulturní dům, kde se 15 minut po půlnoci odehrál nádherný novoroční ohňostroj, který zdobila mrazivá jasná obloha se zářícími hvězdami. Dále následovalo losování hlavních cen tomboly, která byla velmi bohatá a hodnotná. Je třeba poděkovat sponzorům, kteří do tomboly přispěli cenami nebo finančními dary, jejich seznam byl opravdu dlouhý a všem pan starosta na plese poděkoval.

Další obecní ples, který se stal součástí kulturního života v naší obci, se vydařil, nálada byla výborná až do ranních hodin a doufáme, že nám všem vydrží po celý nový rok 2017!!! Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Posezení se seniory