Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Taneční kurz - poděkování

3.4.2019

     I letos proběhl taneční kurz pro dospělé. Celkem se přihlásilo 32 párů, a to nejen z Oudoleně, ale i např. ze Slavětína, Jitkova, Peršíkova, Havlíčkovy Borové, Ždírce nad Doubravou, Sobíňova, Krucemburku a Havlíčkova Brodu. Některé páry již patřily ke zkušeným tanečníkům, pro některé z nás to byla první zkušenost. Michell a její taneční partner Petr se nás během pěti lekcí snažili naučit nejen taneční kroky, ale i správné držení těla při tanci.
      I když to byly pro mě první taneční v životě, tak jsem si to opravdu užila a díky Michell se toho hodně naučila. Ze všech tanců, co jsme se učili, se mi nejvíc líbil waltz, blues a cha cha.
     Chtěla bych touto cestou poděkovat Vlaďce Stehnové a Pavlíně Blažkové za zajištění této zdařilé akce. Poděkování patří také paní starostce Blance Zvolánkové a celému zastupitelstvu, které nám poskytlo zdarma zázemí v kulturním domě.
     Na závěr mám jedno přání, a to aby i příští rok se taneční v Oudoleni uskutečnily. O taneční páry rozhodně nebude nouze. Irena Milichovská

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Lampionový průvod

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více