Taneční pro taneční páry - poděkování

17.4.2018

Stejně jako loni, tak i letos jsme se sešli po čtyři čtvrteční večery v kulturním domě v Oudoleni k natrénování společenských tanců a společenského chování.

18 párů tanečníků bylo nejen z Oudoleně, ale i z Jitkova, Peršíkova, Slavětína, Havlíčkovy Borové, Žižkova Pole, Přibyslavi, Sobíňova, Ždírce nad Doubravou a Krucemburku.

Lektoři nám nebyli cizí. Osvědčená Michell a Petr se postarali, abychom se zlepšili jak v tancích standardních, tak v latině. Postoje, držení těla, přísuny, ostré lokty, Alemana, New York, Pražská jedna …, to už pro nás není nic neznámého.

A tak touto cestou děkuji paní Vlaďce Stehnové za organizaci a realizaci pěkných tanečních v Oudoleni. Ty letošní byly v pořadí druhé a všichni věříme, že i příští rok se sejdeme, opět si zatančíme a něco nového se naučíme.

Zároveň děkujeme panu starostovi Ivo Bénovi za poskytnutí sálu v kulturním domě, bez kterého by taneční nemohly být.

Vlaďko, děkujeme. Pavlína Blažková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Minikoncert ve škole