Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Tomáš Bačkovský získal druhé místo v studentské soutěži Stavba Vysočiny

24.9.2021

V pondělí 6. září proběhlo vyhlášení 19. ročníku soutěže Stavba Vysočiny, jejíž součástí je také vyhlášení nejlepších studentských projektů.

A právě projekt Tomáše Bačkovského získal druhé místo v této prestižní studentské soutěži. Jde o soutěžní projekt pro stavební školy v Kraji Vysočina (Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod). Jedná se o celoroční projekt s pevným zadáním – v letošním roce zadání znělo: MULTIFUNKČNÍ DŮM HUMPOLEC (stavba občanské vybavenosti, byty, prostor pro dětskou skupinu). Prvním krokem je obhlédnutí místa stavby a zpracování předběžného návrhu, pak následuje konzultace s přiděleným vyučujícím a zpracování dokumentace pro územní řízení a stavební povolení, vč. konstrukčních výkresů, pohledů, řezů a vizualizace.

Poté, co se Tomášovi podařilo probojovat do finále, čekala ho ještě příprava „obchodní“ prezentace jeho projektu potencionálním klientům – členům odborné komise, která rozhoduje o udělení finanční odměny těm nejlepším. 

Tomáš Bačkovský získal za druhé místo finanční odměnu 8 000 Kč.  Ocenění mu předal Jan Břížďal, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií, který je patronem obou těchto studentských kategorií.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve studiu na vysoké škole.

(Bližší informace najdete na www.stavbavysociny.cz.)

 

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Velká cena ZŠ Lipnice nad Sázavou v šachu 2016

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více