Tříkrálová sbírka 2016

6.1.2016

sobotu  9. ledna  2016  dopoledne  vyjdou skupinky koledníků. Tři králové s průvodcem  budou  zvonit  u  dveří  domů  a  bytů  v Oudoleni a ve Slavětíně. Zazpívají koledy a umožní přispět do zapečetěných kasiček s logem Charity.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2016 bude použit na realizaci humanitárních projektů v Indii, na nákup vozidel pro terénní služby Oblastní charity Havlíčkův Brod, na krytí nákladů vzniklých při odstraňování následků povodní, požárů apod., na  dokrytí  nákladů  na  provoz  charitních  služeb  poskytovaných  ve  vikariátech  Havlíčkův Brod a Humpolec a pro řešení  akutních  situací, kde  již  byla  využita veškerá dostupná  pomoc  ze  strany  státu, obcí i rodiny.

Soubory ke stažení