Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Tříkrálová sbírka 2017

5.1.2017

Sedmnáctý ročník dobročinné Tříkrálové sbírky, kterou každoročně pořádá Charita ČR, je už za dveřmi. V obci Oudoleň a Slavětín budou skupinky tří králů s průvodcem a řádně zapečetěnou kasičkou s logem Charity koledovat v sobotu 7. ledna 2017.
Záměr na využití prostředků Oblastní charity Havlíčkův Brod získaných z Tříkrálové sbírky 2017 je zakoupení potřebných kompenzačních pomůcek, poskytování zdravotní terapie a pomoc klientům při přepravě do jejich domovů.

 Pozvánky na doprovodné akce:

  • V pátek 6. ledna TŘÍKRÁLOVÉ ZASTAVENÍ u stánku Oblastní charity Havlíčkův Brod na náměstí v Havlíčkově Brodě. 
  • V sobotu 7. ledna se uskuteční v Přibyslavi  Tříkrálový koncert. Mladí hudebníci z Přibyslavi a Malé Losenice vystoupí s vánočními skladbami v kostele Narození sv. Jana Křtitele v 18 hodin.
  • V neděli 8. ledna Tříkrálovou sbírku ve farnosti Velká Losenice  (http://www.farnost-losenice.cz/) zakončí představení s názvem Čtvrtý z mudrců. Koledníčci se přijdou poklonit Ježíškovi do živého betléma, který tentokrát bude od 14 hodin stát před Obecním úřadem v Sázavě. Původně mělo představení proběhnout u kaple Panny Marie Karmelské, ale z důvodu zázemí a počasí bude hra před obecním úřadem. Bližší informace o stavbě  kaple  můžete získat na http://spolek-karmel.webnode.cz/.

Soubory ke stažení

Anketa

Co dáváte dětem za vysvědčení?
3
3
5
11

Historie anket

Náhodné foto

ZŠ a MŠ Oudoleň 2008/2009

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více