Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Tříkrálová sbírka 2020 byla úspěšnější než v minulém roce

30.1.2020

První lednovou sobotu obcházeli domácnosti v naší obci a ve Slavětíně tříkráloví koledníci a šířili poselství radosti, štěstí, zdraví a přání všeho dobrého do nového roku. Na oplátku obdrželi do zapečetěných pokladniček s logem Charity Česká republika finanční dary. Při dvacáté sbírce se v Oudoleni  vykoledovalo 15 591 Kč (o 111 Kč více než v loňském roce) a ve Slavětíně 5 797 Kč (o 989 Kč více než loni). Svými příspěvky jste podpořili činnost Charity na území celé republiky, pomohli jste lidem v nouzi, seniorům, rodinám, lidem bez domova, s mentálním či fyzickým postižením a mnoha dalším ohroženým skupinám.

65 % výtěžku sbírky se vrací přímo Oblastní charitě Havlíčkův Brod na pomoc lidem v nepříznivé situaci. V roce 2020 bude podpořena domácí hospicová péče, obměna stávajících kompenzačních pomůcek a mnohé další.

Poděkování patří organizátorce tříkrálové sbírky paní Marii Antlové, vedoucím skupinek koledníků Kateřině Antlové a Martinu Antlovi a koledníkům Jendovi Stránskému, Emě Holasové, Štěpánu Holasovi, Alence Pavlišové, Hance Zvolánkové a Bětce Zvolánkové.

Děkujeme, že pomáháte pomáhat!!! Blanka Zvolánková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
6
10

Historie anket

Náhodné foto

Jarmark

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více