Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

V soutěži o nejhezčí vánoční stromek se Oudoleň umístila na 8. místě

30.1.2020

V roce 2018 se vítězem putovní soutěžní výstavy „Bez stromečku nejsou Vánoce" stal stromeček z Městské  knihovny ve Ždírci nad Doubravou. Místní akční skupina Havlíčkův kraj pořádala ve spolupráci s městem Ždírec nad Doubravou v době vánočních svátků 2019 již jedenáctý ročník společné akce „Bez stromečku nejsou Vánoce“, která byla spojena se soutěží o nejhezčí vánoční stromek. Letošní ročník této soutěže proběhl v Kulturním zařízení města Ždírec nad Doubravou - v Galerii Doubravka.  Slavnostní  zahájení výstavy se konalo v úterý 17. prosince 2019 v 17 hodin. Hlasování o nejhezčí stromeček  bylo  ukončeno  v sobotu 28. prosince 2019 v 16.00 hodin. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 stromečků ze třinácti obcí, které jsou sdruženy v MAS Havlíčkův kraj. Do Galerie Doubravka se na výstavu vánočních stromečků přišlo podívat více jak 500 návštěvníků. Všecky stromečky byly opravdu krásné a rozdávaly radost. Se ziskem 83 hlasů zvítězil stromeček z Místní knihovny Sobíňov. Vítězi srdečně gratulujeme!

Za organizaci spojenou s pořádáním výstavy děkujeme paní Zdeně Lédlové a paní Daně Joskové z Kulturního zařízení města Ždírec nad Doubravou a všem ochotným dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu, aby mohla tato akce dále pokračovat. Těšíme se na setkání při 12. ročníku o Vánocích 2020 ve vítězném Sobíňově. Jaroslava Hájková, ředitelka MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.

Bez stromečku nejsou Vánoce – vyhodnocení soutěže (pořadí stromečků):

1.   Místní lidová knihovna Sobíňov – 83 hlasů (1. místo)
2.   ZŠ a MŠ Sobíňov – 77 hlasů (2. místo)
3.   MŠ Vatín – 71 hlasů (3. místo)
4.   Obec Sazomín
5.   Obec Studnice
6.   Obec Chlumětín
7.   Svratka
8.   SDH Oudoleň
9.   Obec Slavětín
10. Kameničky
11. Dlouhá Ves – Marie Maříková a děti SDH Dlouhá Ves
12. Kulturní zařízení města Přibyslav
13. - 14. Obec Cikháj a ZŠ Havlíčkova Borová

Fotografie všech stromečků najdete na: https://www.havlickuvkraj.cz/mas-havlickuv-kraj/fotogalerie/detail?galAlbum=98

Obec Oudoleň tímto děkuje mladým hasičům a jejich vedoucím za účast v soutěži.

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více