Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Vítání občánků 12. 12. 2015

22.12.2015

Vítáme Tě na svět,
děťátko malé,
tátova pýcho
a mámino štěstí...

     V sobotu 12. prosince vítala naše obec nové občánky, kteří se do zasedací místnosti obecního úřadu dostavili společně se svými hrdými rodiči, prarodiči a příbuznými.   

     Po úvodním přivítání všechny přítomné příjemně potěšily děti z mateřské školy, které pod vedením paní učitelky Hamplové a paní učitelky Balkové zarecitovaly básničky a zazpívaly písničky o narození děťátka. Pan starosta mezi nové Oudoleňáčky slavnostně přivítal Filipa Paška a Nelu Plíhalovou s přáním zdravíčka, štěstíčka, lásky a spokojenosti. Rodičům popřál hodně trpělivosti a radosti z výchovy svých dětí a ubezpečil je, že celé zastupitelstvo naší obce sdílí společně s nimi velkou odpovědnost za budoucnost našich nejmenších občánků. Odpovědnost spočívající ve vytváření dobrých podmínek pro rozvoj dětí, pro jejich klidný a spokojený život v naší obci.

Po přečtení slavnostního slibu dostala každá rodina na památku drobné dárečky, finanční příspěvek od obce a maminky malou kytičku. Ani naše kolébka, kterou máme na obecním úřadě, nezahálela. Oba přivítaní občánci se v ní vyfotografovali, moc jim to slušelo a ani neplakali. Rodiče podepsali zápis do pamětní knihy a u kolébky svého narozeného děťátka se s radostí na památku také fotografovali společně se svými nejbližšími.

Závěr slavnostního odpoledne patřil Nelince a Filípkovi, kterým i touto cestou přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, šťastný a krásný domov v Oudoleni. Vyrůstejte k radosti svých rodičů, bližních a ku prospěchu naší obce!!! Rodičům přejeme nezměrné množství trpělivosti při výchově dětí. Vytvořte jim šťastný a harmonický domov plný lásky, pohody, radosti a vzájemného porozumění!! Blanka Zvolánková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
6
10

Historie anket

Náhodné foto

Velká cena Havlíčkova Brodu - Pribináček

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více