Vítání občánků 2018

17.12.2018

V sobotu 15. prosince proběhla v zasedací místnosti obecního úřadu radostná a sympatická událost, na které se sešli mladí rodiče, prarodiče, příbuzní a známí. Vždyť není divu, že nejbližší rodina chce být u toho, když jejich potomek vstupuje do života, když se stává novým občánkem Oudoleně. Vzhledem k tomu, že se v naší obci v poslední době narodilo 9 dětí, bylo vítání rozděleno do dvou skupin. Po úvodním přivítání vystoupily děti ze základní školy s básničkami a hrou na flétnu pod vedením paní učitelky Alžběty Křivské. Vlastní uvítání a projev rodičům provedla starostka obce, slavnostní slib rodičů přednesl místostarosta obce. Maminky a tatínkové se podepsali do pamětní knihy a na památku obdrželi finanční dar od obce, dáreček pro děťátko, pamětní list a maminky kytičku. Pan fotograf zachytil nádherně všechny děti v kolébce a pyšní rodiče se se svým malým drobečkem vyfotili i s celými rodinami. Nechyběla ani společná fotografie narozených dětí a jejich rodičů.
     Do života naší obce byli slavnostně uvítáni: Nikola Kozarová, Štěpánka Janáčková, Ema Smejkalová, Aneta Janáčková, Adam Plíhal, Dominik a Luboš Málkovi, Viktorie Pátková a Tereza Bártíková.
     Prostřednictvím oudoleňských listů přejeme děťátkům i rodičům hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v jejich životě. Blanka Zvolánková

(Foto: fotofidler.cz)

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?

MŠ - říjen