Vítání občánků proběhlo opět netradičně

13.1.2022

Vítáme Tě děťátko
na tom světě mezi námi,
ať pýchou jsi a pokladem
šťastného táty a mámy…

Vítání nových občánků probíhá již od roku 2008 pravidelně na konci kalendářního roku. V sobotu 4. prosince 2021 se již podruhé neuskutečnilo v zasedací místnosti obecního úřadu z důvodu zhoršující se epidemiologické situace a nařízených hygienických opatření. Nové občánky jsme přivítali krátkou osobní návštěvou, předali jsme dárečky, kytičku, finanční příspěvek, pamětní list a rodiče se nám podepsali do pamětní knihy. Společnou fotografií rodičů a miminka jsme se rozloučili, poděkovali za přijetí a popřáli rodinám, aby příští dny všichni prožívali ve zdraví, radosti, lásce, přátelství a plné pohodě.

Do naší obce jsme přivítali Dominika Štolce, Benjamína Petrlíka a Moniku Ondráčkovou. Budeme se snažit, abyste v Oudoleni prožili pěkný, klidný a spokojený život. Rodičům přejeme, aby vytvářeli prostředí plné lásky, bez hádek a svárů, prostředí úplné rodiny plné porozumění a pochopení. Vaše správná výchova bude jednou korunována úspěchy a spokojeností Vašich dětí.

Děkujeme rodičům za pochopení dané situace a vřelé přijetí. Blanka Zvolánková

Podoubravský víceboj 2023