Vítání občánků se již stalo tradicí

21.1.2020

Když se narodí děťátko, stává se také malým občánkem naší obce, kde se svými rodiči žije.  Stalo se již tradicí, že koncem roku se na obecním úřadě koná vítání nově narozených dětí. Pyšní rodiče se se svým malým drobečkem mohou pochlubit a seznámit se s rodiči dětí narozených v daném roce.

V sobotu 14. prosince se sešli rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci pozvaných dětí a zaplnili svátečně připravenou zasedací místnost. V úvodních slovech starostka obce přivítala mezi malé „oudoleňáčky“ 4 holčičky - Stelu Zagórovou, Annu Menglerovou, Viktorii Plíhalovou a Lenku Ondráčkovou. Následoval krátký program dětí ze základní školy. Po přečtení slavnostního slibu se rodiče zapsali do pamětní knihy, obdrželi pamětní list, finanční příspěvek a maminky byly obdarované milou kytičkou. Holčičky obdržely proutěný kočárek a polštářek Hajánek. Součástí programu bylo i fotografování každé rodiny s miminkem, kdy sada fotografií a CD s dalšími fotografiemi se staly vánočním dárečkem, který rodiče na památku obdrželi.

Všem rodinám přejeme touto cestou ještě jednou hodně zdraví, štěstí, lásky, porozumění a vzájemné tolerance. Blanka Zvolánková

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?

Memoriál Romana Bruknera 2022