Vítání občánků

30.11.2011

Rok se sešel s rokem a my jsme opět pořádali slavnostní vítání nových občánků. V sobotu19. listopadu byli na obecním  úřadě přivítáni do života: Maksim Kozar, Jakub Plíhal, František Rosický a Lenka Zvolánková.

Při této malé slavnosti proběhlo kulturní vystoupení dětí ze ZŠ a MŠ Oudoleň, slavnostní projev starosty obce, zápis rodičů do pamětní knihy, předání pamětního listu, dárečků od obce a firmy Apoly s. r. o., kytiček pro maminky a následné fotografování.

A tak ještě jednou přejeme všem novým Oudoleňáčkům i jejich rodičům hodně zdraví, štěstí, lásky a ať se jim u nás v Oudoleni dobře a spokojeně žije!!  Mgr. Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Myslivecký spolek - příprava na zimní období