Vítání občánků

přišli jsme mu přát,
aby zdravé, šťastné bylo
dnes a napořád…..

V sobotu 6. prosince se v zasedací místnosti obecního úřadu konalo slavnostní vítání dětí do života. Naše pozvání přijali rodiče osmi nově narozených dětí a se svými příbuznými a  známými se dostavili opravdu ve velmi hojném počtu. Program naší již tradiční slavnosti obohatily básničkami a písničkami o narozeném děťátku děti z mateřské školy. Dále následoval slavnostní projev pana starosty, který mezi nové občánky Oudoleně  přivítal Emu Dagmar Štolcovou, Terezu Antlovou, Elenu Plíhalovou, Magdalénu Zvolánkovou, Barboru Janáčkovou, Jiřího Stránského, Adélu Rázlovou a Janu Zvolánkovou. Všem dětem popřál hodně zdraví, štěstí, úsměvů na tvářičkách a aby se jim u nás v Oudoleni hezky a spokojeně žilo, všem rodičům popřál hodně trpělivosti a lásky při výchově svých dětí. Po přečtení slavnostního slibu se rodiče podepsali do pamětní knihy, na památku obdrželi pro svoje ratolesti pamětní list, dárečky, finanční příspěvek a maminky byly obdarovány kytičkou. Na závěr se všechny děti fotografovaly se svými rodinami u kolébky.

Naši malou slavnost jsme zakončili přáním, aby zápis Vašich dětí do života byl jednou z trvalých vzpomínek životních událostí. Vždyť život, to jsou také vzpomínky, ke kterým se vždy rádi vracíme. Tak ještě jednou hodně radosti nejen Vám, ale i všem ve Vašich rodinách. Ať Vaše starost a odpovědnost ve výchově je korunována neplacenou odměnou v podobě dětské lásky, radosti a úsměvu!! Blanka Zvolánková

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

Jana Kremlíková 2019 - 2022