Vítání občánků

1.1.2013

Sobota 1. prosince byla dnem, kdy v zasedací místnosti obecního úřadu proběhla velmi radostná událost – vítání nových občánků naší obce. Na tuto malou slavnost jsme pozvali 5 dětiček (2 holčičky a 3 kluky) se svými rodiči a dalšími příbuznými. Bylo nám ctí mezi námi přivítat Matěje Zvolánka, Emmu Stehnovou, Jana Blažka, Jindřicha Fikara a Beátu Plíhalovou.

Program vítání zahájily děti ze základní školy vystoupením s básničkami a písničkami o narození děťátka. Po milých slovech pana starosty se rodiče podepsali do pamětní knihy, všechny maminky obdržely od pana starosty kytičku, pamětní list a dárky pro děti, které věnovala Obec Oudoleň a pan Josef Křesťan, za což mu patří velké poděkování. Letos poprvé získaly všechny narozené děti s trvalým pobytem v Oudoleni od obce finanční příspěvek. Na závěr slavnosti proběhlo fotografování dětiček v kolébce, s rodiči a příbuznými.

Všem novým občánkům přejeme  touto cestou ještě jednou hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti.  Ať se Vám i Vašim rodinám v Oudoleni hezky žije a ať je zápis dětí do života naší obce jednou z trvalých vzpomínek životních událostí! BZ

Zásah hasičů při likvidaci nebezpečného hmyzu