Vítání občánků

16.12.2013

V sobotu 16. listopadu se v zasedací místnosti Obecního úřadu v Oudoleni uskutečnilo přivítání našich nejmenších spoluobčánků. Na tuto tradiční a milou společenskou akci přijali pozvání rodiče, prarodiče a příbuzní čtyř vítaných dětí.

Slavnostní odpoledne zpříjemnilo pásmo básniček a písniček v podání dětí z mateřské a základní školy pod vedením paní učitelky Dufkové a paní ředitelky Losenické. Po jejich pěkném vystoupení řekl pár vřelých slov do života dětem i rodičům pan starosta, který slavnostně mezi „Oudoleňáky“ přivítal: Tomáše Krištofa, Jakuba Slejšku, Mikuláše Janáčka a Antonína Rosického. Po přečtení slibu se rodiče podepsali do pamětní knihy, následovalo předání kytičky mamince, pamětního listu, finančního příspěvku, dárků dětem od obce a od pana Josefa Křesťana, kterému patří naše velké poděkování. Na závěr slavnosti se na památku všechny děti vyfotily se svými rodiči a příbuznými.

Všem novým občánkům přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, krásný a spokojený život v naší obci. Všem rodičům přejeme nezměrné množství trpělivosti, lásky a vzájemného porozumění při výchově dětí.  Mgr. Blanka Zvolánková

Poděkování

Děkujeme celému obecnímu úřadu a škole za krásně zorganizované vítání občánků a za příjemnou atmosféru, která nás doprovázela celé odpoledne. Též děkujeme za krásné dárky. Moc se nám to líbilo.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Janáčkovi

Má Ukrajina uzavřít mír i za cenu ztráty části území, nebo dál bojovat?

ZŠ a MŠ Oudoleň 2005/2006