Výstava fotografií Tomáše Holuba "V PROMĚNÁCH SVĚTLA"- v podkroví Knihovny I. Herrmanna v Chotěboři

16.11.2022

Autor, Tomáš Holub, má focení spojené s cestováním a pobytem v přírodě. Navštívil různé kouty světa, ale rád objevuje i krásy naší krajiny. Když to nejsou hory, rád se toulá lesem a jiným, neotřelým způsobem se ho snaží zachytit. Jeho atmosféru, klid, jeho duši a celé propojení s námi lidmi, jako jsou ranní mlhy, nasvícené červánky nebo jinak dramatická oblačnost – světlo hraje v jeho fotografiích hlavní roli. V roce 2019 vydal společně s přítelkyní Ivanou Rosickou knihu „Když má fotografie duši“. Kniha je oslavou přírody – nutí čtenáře zastavit se, zamyslet, vidět krásu okolního světa a chránit ho. Zároveň přináší radost a hladí po duši.

Výstavu můžete navštívit v otevírací době Městské knihovny v Chotěboři nebo dle předchozí domluvy.
Vstupné: dospělí: 20 Kč, děti a mládež 6 – 18 let, senioři od 65 let, ZTP a ZTP/P: 10 Kč, děti do 6 let zdarma.

Úspěch BM Fitness na druhém nominačním závodu