Zapojili jsme se do akce Čistá Vysočina

25.4.2022

V pátek 22. dubna jsme se připojili k více než 25 tisícům dobrovolníků a pomohli uklidit od odpadků okolí silnic u Oudoleně. Zastupitelé a další občané, jimž není lhostejné životní prostředí, ve kterém žijí, vyčistili společně silnice na oudoleňskou křižovatku, na Slavětín, na státovku, státní silnici od mrchoviště ke Slavětínu a potok.
Do akce se zapojili i naši mladí hasiči, kteří prošli celou Oudolení a též posbírali poházené odpadky, kterých bylo i uvnitř obce celkem dost. Stále si pokládáme stejnou otázku, jak je to možné? Copak kontejnery na tříděný odpad, na bioodpad a popelnice opravdu nestačí??

Děkuji všem účastníkům, kteří vykonali něco prospěšného pro přírodu i pro sebe. Blanka Zvolánková

Keramika