Zdravotní přednáška o bylinkách

19.4.2016

V pondělí 31. srpna proběhla v zasedací místnosti obecního úřadu zdravotní přednáška o bylinkách, mastičkách a pohybovém aparátu. Bylinkář Karel Štenbaun radil s užíváním různých druhů bylinek a mastiček. Přítomní posluchači měli možnost získat informace o tom, která bylinka by byla nejvhodnější na jejich zdravotní problémy. Během celého podvečera jsme se dozvěděli mnoho známého, ale i nového o účincích šalvěje, jitrocele, lípy, meduňky, sedmikrásky, pampelišky, rakytníku, borovčí, třezalky tečkované, černého a bílého bezu, tužebníku, měsíčku lékařského, kontryhelu, heřmánku, vlaštovičníku, divizně a některých dalších. Všichni účastníci si pečlivě potřebné rady zaznamenávali do svých poznámek a také měli možnost si některé výrobky vyzkoušet a objednat si je. Závěr přednášky patřil pohybovému aparátu a ukázce dokonalé zdravotní matrace.

Přednáška byla velmi poutavá, zajímavá a poučná. Moc děkujeme!!! Blanka Zvolánková

Jste spokojeni s výsledkem voleb do Poslanecké sněmovny PČR?

Krajská přehlídka recitace sólistů