Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

E-learningové kurzy k el. bezpečnosti

16.1.2015
Na konci roku 2014 byly spuštěny e-learningové kurzy k elektronické bezpečnosti. Tyto kurzy byly vytvořeny v rámci projektu Vysočina pro bezpečný internet, který realizuje Kraj Vysočina v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Tento projekt je spolufinancovaný Programem prevence kriminality Ministerstva vnitra.
 
 
 
Na konci roku 2014 byly spuštěny e-learningové kurzy k elektronické bezpečnosti. Tyto kurzy byly vytvořeny v rámci projektu Vysočina pro bezpečný internet, který realizuje Kraj Vysočina v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Tento projekt je spolufinancovaný Programem prevence kriminality Ministerstva vnitra. 
Kurzy jsou dostupné na webové stránce www.ecrime.cz. V rámci projektu vznikly čtyři e-learningové moduly: Pro děti a mládež, pro sociální pracovníky, pro pracovníky Policie ČR a pro rodiče a veřejnost. Realizaci e-learningového modulu zajistila společnost Servodata a.s. za podpory společnosti MICROSOFT s.r.o. Obsah e-learningových kurzů vytvořilo Národní centrum bezpečnějšího internetu, kromě kurzu pro zaměstnance a příslušníky Policie ČR, který připravila Vyšší policejní škola MV v Praze. 
(http://www.kr-vysocina.cz/vismo5/dokumenty2.asp?id_org=450008&id=4063248)
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více