Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Kraj Vysočina dále zjednodušuje objednávání pacientů do krajských nemocnic

16.1.2015
Kraj Vysočina a Capitol Development s.r.o. oznamují, že v rámci zkvalitnění služeb pro pacienty zdravotnických zařízení na Vysočině proběhla technická integrace systémů MAX a eAmbulance. Objednávkový systém MAX je určený pro zprostředkování komunikace mezi pacienty a praktickým lékařem a mezi lékaři navzájem a v kraji jej k dnešnímu dni využívá více než 120 lékařů, eAmbulance je pak objednávkový systém pro pacienty ambulancí krajských nemocnic s více než 30 000 uživateli.
 
 
 

Integrace systémů v praxi znamená, že od roku 2015 může pacienta do specializované ambulance vybrané krajské nemocnice objednat přímo praktický lékař po vyšetření, disponuje-li přístupem do aplikace MAX. Pacient se tedy dozví termín vyšetření v nemocnici ještě u svého lékaře. Nová služba by též měla podnítit zájem o využívání objednávacích systémů dalšími lékaři v kraji.

 

„Touto cestou bychom tedy chtěli oslovit ty pacienty, kteří budou mít o přímé objednání do nemocnice praktickým lékařem zájem, aby se u svého lékaře na tuto možnost informovali,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Technické náležitosti budou v tomto případě nadále řešeny společností Capitol Development s.r.o. prostřednictvím telefonního čísla 840 108 108, možnosti využít eAmbulanci k objednání se prostřednictvím internetu na www.eambulance.cz či kontaktním telefonem 567 157 555 zůstávají nadále platné a plně funkční.

(http://www.kr-vysocina.cz/kraj-vysocina-dale-zjednodusuje-objednavani-pacientu-do-krajskych-nemocnic/d-4063317/p1=1013)

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Bruslení v Chotěboři

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více